PCX1C151MCS1GS
NichiconNichicon
PCX1C151MCS1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCX1C151MCS1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.PCX1C151MCS1GS.pdf2.PCX1C151MCS1GS.pdf3.PCX1C151MCS1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCX1C151MCS1GS
Part Number PCX1C151MCS1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71655 pcs Datový list 1.PCX1C151MCS1GS.pdf2.PCX1C151MCS1GS.pdf3.PCX1C151MCS1GS.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série PCX
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-13689-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 28 mOhm
Detailní popis 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 3000 Hrs @ 125°C kapacitní 150µF