PCV1C271MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1C271MCL2GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCV1C271MCL2GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.PCV1C271MCL2GS.pdf2.PCV1C271MCL2GS.pdf3.PCV1C271MCL2GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCV1C271MCL2GS
Part Number PCV1C271MCL2GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70726 pcs Datový list 1.PCV1C271MCL2GS.pdf2.PCV1C271MCL2GS.pdf3.PCV1C271MCL2GS.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série PCV
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.2A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-4527-2 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 24 mOhm
Detailní popis 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF