PCR1D151MCL4GS
NichiconNichicon
PCR1D151MCL4GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCR1D151MCL4GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Datasheety: 1.PCR1D151MCL4GS.pdf2.PCR1D151MCL4GS.pdf3.PCR1D151MCL4GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
900 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCR1D151MCL4GS
Part Number PCR1D151MCL4GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 20V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PCR
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.7A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-13741-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.319" (8.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 25 mOhm Detailní popis 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose