PCG0E331MCO1GS
NichiconNichicon
PCG0E331MCO1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCG0E331MCO1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Datasheety: 1.PCG0E331MCO1GS.pdf2.PCG0E331MCO1GS.pdf3.PCG0E331MCO1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCG0E331MCO1GS
Part Number PCG0E331MCO1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91062 pcs Datový list 1.PCG0E331MCO1GS.pdf2.PCG0E331MCO1GS.pdf3.PCG0E331MCO1GS.pdf
Napětí - Jmenovitá 2.5V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série PCG
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.3A @ 100kHz hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-4581-6 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhm
Detailní popis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PCG0E332MCL1GS
PCG0E332MCL1GS
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM POLY 3300UF 2.5V SMD
Na skladě: 88642 pcs
Stažení: PCG0E332MCL1GS.pdf
RFQ
PCG-4A-48
PCG-4A-48
Výrobci: Essentra Components
Popis: CARDGUIDE ADH MOUNT GRY 4 FT
Na skladě: 6059 pcs
Stažení: PCG-4A-48.pdf
RFQ
PCG-5-R
PCG-5-R
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE BOARD MNT 5A 125VAC/400VDC