PCF1D151MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1D151MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF1D151MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Datasheety: 1.PCF1D151MCL1GS.pdf2.PCF1D151MCL1GS.pdf3.PCF1D151MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF1D151MCL1GS
Part Number PCF1D151MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74929 pcs Datový list 1.PCF1D151MCL1GS.pdf2.PCF1D151MCL1GS.pdf3.PCF1D151MCL1GS.pdf
Napětí - Jmenovitá 20V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série PCF
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.32A @ 100kHz hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-11066-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.504" (12.80mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 20 mOhm
Detailní popis 150µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF