PCF0G151MCL1GS
NichiconNichicon
PCF0G151MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF0G151MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Datasheety: 1.PCF0G151MCL1GS.pdf2.PCF0G151MCL1GS.pdf3.PCF0G151MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF0G151MCL1GS
Part Number PCF0G151MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 4V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PCF
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.8A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 493-2980-2 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 22 mOhm
Detailní popis 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF