LNT2V331MSEC
NichiconNichicon
LNT2V331MSEC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LNT2V331MSEC
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 350V SCREW
Datasheety: 1.LNT2V331MSEC.pdf2.LNT2V331MSEC.pdf3.LNT2V331MSEC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LNT2V331MSEC
Part Number LNT2V331MSEC Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 350V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8013 pcs Datový list 1.LNT2V331MSEC.pdf2.LNT2V331MSEC.pdf3.LNT2V331MSEC.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LNT Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.94A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 493-9024
LNT2V331MSEC-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.500" (12.70mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose