LLS2W820MELY
NichiconNichicon
LLS2W820MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LLS2W820MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.LLS2W820MELY.pdf2.LLS2W820MELY.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LLS2W820MELY
Part Number LLS2W820MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86237 pcs Datový list 1.LLS2W820MELY.pdf2.LLS2W820MELY.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série LLS Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.144A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-2595
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 82µF Aplikace General Purpose