LLS2G121MELY
NichiconNichicon
LLS2G121MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LLS2G121MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.LLS2G121MELY.pdf2.LLS2G121MELY.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace LLS2G121MELY
Part Number LLS2G121MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48612 pcs Datový list 1.LLS2G121MELY.pdf2.LLS2G121MELY.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 493-2568 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 120µF