LLS2E221MELY
NichiconNichicon
LLS2E221MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LLS2E221MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Datasheety: 1.LLS2E221MELY.pdf2.LLS2E221MELY.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace LLS2E221MELY
Part Number LLS2E221MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59580 pcs Datový list 1.LLS2E221MELY.pdf2.LLS2E221MELY.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.89A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-2536
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose