LGU2Z561MELY
NichiconNichicon
LGU2Z561MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGU2Z561MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.LGU2Z561MELY.pdf2.LGU2Z561MELY.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGU2Z561MELY
Part Number LGU2Z561MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64017 pcs Datový list 1.LGU2Z561MELY.pdf2.LGU2Z561MELY.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.325A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-2664
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose