LGU2G151MELY
NichiconNichicon
LGU2G151MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGU2G151MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.LGU2G151MELY.pdf2.LGU2G151MELY.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGU2G151MELY
Part Number LGU2G151MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52817 pcs Datový list 1.LGU2G151MELY.pdf2.LGU2G151MELY.pdf
Tolerance 150µF Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm)
Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm) Série LGU
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 400V Paket / krabice -
Ostatní jména 493-2789 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 830mA @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Výrobní číslo výrobce LGU2G151MELY Životnost @ Temp. -
Impedance - Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm)
Rozšířený popis 150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Aplikace 3000 Hrs @ 105°C