LGU2F820MELY
NichiconNichicon
LGU2F820MELY Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGU2F820MELY
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP
Datasheety: 1.LGU2F820MELY.pdf2.LGU2F820MELY.pdf
  • Zpráva
Specifikace LGU2F820MELY
Part Number LGU2F820MELY Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92190 pcs Datový list 1.LGU2F820MELY.pdf2.LGU2F820MELY.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série LGU Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 915.2mA @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-8481
LGU2F820MELY-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 82µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 82µF Aplikace General Purpose