LGR2G331MELB50
NichiconNichicon
LGR2G331MELB50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGR2G331MELB50
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Datasheety: 1.LGR2G331MELB50.pdf2.LGR2G331MELB50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGR2G331MELB50
Part Number LGR2G331MELB50 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16252 pcs Datový list 1.LGR2G331MELB50.pdf2.LGR2G331MELB50.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série LGR Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.716A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-7843
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose