LGGW6331MELC30
NichiconNichicon
LGGW6331MELC30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LGGW6331MELC30
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Datasheety: 1.LGGW6331MELC30.pdf2.LGGW6331MELC30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LGGW6331MELC30
Part Number LGGW6331MELC30 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22113 pcs Datový list 1.LGGW6331MELC30.pdf2.LGGW6331MELC30.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.42A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.633A @ 50kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 493-8209
LGGW6331MELC30-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose