BAV70SRAZ
NexperiaNexperia
BAV70SRAZ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BAV70SRAZ
Výrobce / značka: Nexperia
Popis produktu DIODE ARRAY GP 100V 355MA 6DFN
Datasheety: BAV70SRAZ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BAV70SRAZ
Part Number BAV70SRAZ Výrobce Nexperia
Popis DIODE ARRAY GP 100V 355MA 6DFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1884275 pcs Datový list BAV70SRAZ.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.25V @ 150mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package DFN1412-6 Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Automotive, AEC-Q101 Reverse Time Recovery (TRR) 4ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-XFDFN Exposed Pad
Ostatní jména 1727-7380-2
BAV70SRAZ-ND
Provozní teplota - spojení 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Standard Konfigurace dioda 2 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 2 Pair Common Cathode Standard 100V 355mA (DC) Surface Mount 6-XFDFN Exposed Pad Proud - zpìtný únikový @ Vr 500nA @ 80V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 355mA (DC)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
BAV70T116
BAV70T116
Výrobci: LAPIS Semiconductor
Popis: DIODE ARRAY GP 70V 215MA SSD3
Na skladě: 1053284 pcs
Stažení: BAV70T116.pdf
RFQ
BAV70S,115
BAV70S,115
Výrobci: Nexperia
Popis: DIODE ARRAY GP 100V 250MA 6TSSOP
Na skladě: 1264475 pcs
Stažení:
RFQ
BAV70T-TP
BAV70T-TP
Výrobci: Micro Commercial Components (MCC)
Popis: DIODE ARRAY GP 85V 75MA SOT523
Stažení: BAV70T-TP.pdf
BAV70T
BAV70T
Výrobci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Popis: DIODE FAST SW 85V 75MA SOT523