CSTCW24M0X53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCW24M0X53-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSTCW24M0X53-R0
Výrobce / značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD
Datasheety: 1.CSTCW24M0X53-R0.pdf2.CSTCW24M0X53-R0.pdf3.CSTCW24M0X53-R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSTCW24M0X53-R0
Part Number CSTCW24M0X53-R0 Výrobce Murata Electronics
Popis CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Typ Ceramic Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série CERALOCK® CSTCW Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 3-SMD, Non-Standard Ostatní jména 490-1205-1
Provozní teplota -20°C ~ 80°C Typ montáže Surface Mount
Impedance 80 Ohms Výška 0.053" (1.34mm)
Frequency Tolerance ±0.5% Frekvenční stabilita ±0.2%
Frekvence 24MHz Funkce Built in Capacitor
Detailní popis 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 80 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount kapacitní 15pF