SPB10045E3
MicrosemiMicrosemi
SPB10045E3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SPB10045E3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 45V 100A SOT227
Datasheety: SPB10045E3.pdf
  • Zpráva
Specifikace SPB10045E3
Part Number SPB10045E3 Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 45V 100A SOT227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4973 pcs Datový list SPB10045E3.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 570mV @ 100A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Dodavatel zařízení Package SOT-227 Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tube
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Ostatní jména SPB10045E3MS
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Konfigurace dioda 2 Independent Detailní popis Diode Array 2 Independent Schottky 45V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Proud - zpìtný únikový @ Vr 5mA @ 45V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 100A