SMLJ20CA
MicrosemiMicrosemi
SMLJ20CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMLJ20CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Datasheety: SMLJ20CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace SMLJ20CA
Part Number SMLJ20CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4490 pcs Datový list SMLJ20CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 20V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 32.4V
Napětí - porucha (Min) 22.2V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 300W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména Q3317588A
SMLJ20CA-ND
SMLJ20CAE3MSTR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 92.6A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Číslo základní části SMLJ Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SMLJ20AE3/TR13
SMLJ20AE3/TR13
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Na skladě: 62597 pcs
Stažení: SMLJ20AE3/TR13.pdf
RFQ
SMLJ20CA-Q
SMLJ20CA-Q
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: TVS DIODE 20V 32.4V SMC