SMBJ24CA
MicrosemiMicrosemi
SMBJ24CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMBJ24CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Datasheety: SMBJ24CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace SMBJ24CA
Part Number SMBJ24CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5654 pcs Datový list SMBJ24CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 24V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 38.9V
Napětí - porucha (Min) 26.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména SMBJ24CA-TRE3
SMBJ24CAMSTR
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 15.4A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Číslo základní části SMBJ Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SMBJ24C
SMBJ24C
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 24V 40.85V DO214AA
Na skladě: 373114 pcs
Stažení: SMBJ24C.pdf
RFQ
SMBJ24C-E3/5B
SMBJ24C-E3/5B
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: TVS DIODE 24V 43V DO214AA
Na skladě: 5983 pcs
Stažení: SMBJ24C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ24CA
SMBJ24CA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Stažení: SMBJ24CA.pdf
SMBJ24AHR5G
SMBJ24AHR5G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stažení: SMBJ24AHR5G.pdf
SMBJ24CA
SMBJ24CA
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Stažení: SMBJ24CA.pdf
SMBJ24C-E3/52
SMBJ24C-E3/52
Stažení: SMBJ24C-E3/52.pdf
SMBJ24CA
SMBJ24CA
Výrobci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Stažení: SMBJ24CA.pdf
SMBJ24CA-13-F
SMBJ24CA-13-F
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Stažení: SMBJ24CA-13-F.pdf
SMBJ24ATR
SMBJ24ATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Stažení: SMBJ24ATR.pdf
SMBJ24CA-13
SMBJ24CA-13
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Stažení: SMBJ24CA-13.pdf
SMBJ24CA R5G
SMBJ24CA R5G
Stažení: SMBJ24CA R5G.pdf
SMBJ24CA M4G
SMBJ24CA M4G
Stažení: SMBJ24CA M4G.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety