SM16LC12C
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SM16LC12C
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 24V 16SO
Datasheety: SM16LC12C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SM16LC12C
Part Number SM16LC12C Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 12V 24V 16SO Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 19358 pcs Datový list SM16LC12C.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24V
Napětí - porucha (Min) 13.3V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package 16-SO Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 300W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména SM16LC12CMS
SM16LC12CMS-ND
SM16LC12CMSCT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 25pF @ 1MHz Obousměrné kanály 8