MXSMLJ75AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ75AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ75AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ75AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ75AE3
Part Number MXSMLJ75AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5777 pcs Datový list MXSMLJ75AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15096
1086-15096-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 24.8A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLJ75CA
MXSMLJ75CA
Výrobci: Microsemi Corporation
Popis: TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Na skladě: 6041 pcs
Stažení: MXSMLJ75CA.pdf
RFQ
MXSMLJ75A
MXSMLJ75A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB