MXSMLJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ64AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ64AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ64AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ64AE3
Part Number MXSMLJ64AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5633 pcs Datový list MXSMLJ64AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15080
1086-15080-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 29.2A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLJ7.0AE3
MXSMLJ7.0AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
Na skladě: 4844 pcs
Stažení: MXSMLJ7.0AE3.pdf
RFQ
MXSMLJ60CA
MXSMLJ60CA
Výrobci: Microsemi Corporation
Popis: TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Na skladě: 5100 pcs
Stažení: MXSMLJ60CA.pdf
RFQ
MXSMLJ64A
MXSMLJ64A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 64V 103V DO214AB