MXSMLJ18A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ18A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ18A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ18A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ18A
Part Number MXSMLJ18A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4538 pcs Datový list MXSMLJ18A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V
Napětí - porucha (Min) 20V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-14999
1086-14999-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 102.8A Kapacitní @ Frekvence -