MXSMLG85AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG85AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Datasheety: MXSMLG85AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG85AE3
Part Number MXSMLG85AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5443 pcs Datový list MXSMLG85AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 137V
Napětí - porucha (Min) 94.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14928
1086-14928-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.8A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLG85A
MXSMLG85A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Na skladě: 5421 pcs
Stažení: MXSMLG85A.pdf
RFQ
MXSMLG8.0CAE3
MXSMLG8.0CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Na skladě: 5117 pcs
Stažení: MXSMLG8.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG8.5CA
MXSMLG8.5CA
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Stažení: MXSMLG8.5CA.pdf
Stažení: MXSMLG8.5A.pdf
MXSMLG9.0AE3
MXSMLG9.0AE3
Popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Stažení: MXSMLG9.0AE3.pdf
MXSMLG9.0A
MXSMLG9.0A
Stažení: MXSMLG9.0A.pdf
MXSMLG8.5AE3
MXSMLG8.5AE3