MXSMLG54AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG54AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Datasheety: MXSMLG54AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG54AE3
Part Number MXSMLG54AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4750 pcs Datový list MXSMLG54AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14876
1086-14876-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 34.4A Kapacitní @ Frekvence -