MXSMLG48AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG48AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Datasheety: MXSMLG48AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG48AE3
Part Number MXSMLG48AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5725 pcs Datový list MXSMLG48AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 48V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 77.4V
Napětí - porucha (Min) 53.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14864
1086-14864-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 38.8A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLG43CAE3
MXSMLG43CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Na skladě: 4622 pcs
Stažení: MXSMLG43CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG48A
MXSMLG48A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB