MXSMLG22AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG22AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Datasheety: MXSMLG22AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG22AE3
Part Number MXSMLG22AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5380 pcs Datový list MXSMLG22AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 35.5V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14824
1086-14824-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 84.4A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLG24CA
MXSMLG24CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Na skladě: 4640 pcs
Stažení: MXSMLG24CA.pdf
RFQ
MXSMLG20AE3
MXSMLG20AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
Na skladě: 4808 pcs
Stažení: MXSMLG20AE3.pdf
RFQ
MXSMLG22A
MXSMLG22A
Popis: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB