MXSMLG18A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLG18A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Datasheety: MXSMLG18A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMLG18A
Part Number MXSMLG18A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5495 pcs Datový list MXSMLG18A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V
Napětí - porucha (Min) 20V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14815
1086-14815-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 102.8A Kapacitní @ Frekvence -