MXSMCGLCE48AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMCGLCE48AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Datasheety: MXSMCGLCE48AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMCGLCE48AE3
Part Number MXSMCGLCE48AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5434 pcs Datový list MXSMCGLCE48AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 48V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 77.4V
Napětí - porucha (Min) 53.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14454
1086-14454-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 19.4A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose