MXSMCGLCE22AE3
Přehled produktu
Part Number: MXSMCGLCE22AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Datasheety: MXSMCGLCE22AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMCGLCE22AE3
Part Number MXSMCGLCE22AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5760 pcs Datový list MXSMCGLCE22AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 35.5V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14434
1086-14434-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 42A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose