MXSMCGLCE16AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMCGLCE16AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Datasheety: MXSMCGLCE16AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMCGLCE16AE3
Part Number MXSMCGLCE16AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 16V 26V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5488 pcs Datový list MXSMCGLCE16AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 16V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 26V
Napětí - porucha (Min) 17.8V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-14424
1086-14424-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 57A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMCGLCE160AE3
MXSMCGLCE160AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Na skladě: 5052 pcs
Stažení: MXSMCGLCE160AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE16A
MXSMCGLCE16A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 16V 26V DO215AB