MXSMBJ36AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ36AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBJ36AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Datasheety: MXSMBJ36AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMBJ36AE3
Part Number MXSMBJ36AE3 Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 4491 pcs Datový list MXSMBJ36AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 40V
Napětí - porucha (Min) 36V Napětí - Rozdělení SMBJ (DO-214AA)
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 600W Napájení - špičkový impuls 10.3A
Polarizace DO-214AA, SMB Ostatní jména 1086-14096
1086-14096-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MXSMBJ36AE3
Popis TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 58.1V
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMBJ30CAE3
MXSMBJ30CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA