MXSMBG85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG85AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG85AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Datasheety: MXSMBG85AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG85AE3
Part Number MXSMBG85AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4532 pcs Datový list MXSMBG85AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 137V
Napětí - porucha (Min) 94.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13982
1086-13982-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 4.4A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMBG8.5CAE3
MXSMBG8.5CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Na skladě: 3881 pcs
Stažení: MXSMBG8.5CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG85A
MXSMBG85A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 85V 137V DO215AA