MXSMBG64AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG64AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG64AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AA
Datasheety: MXSMBG64AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG64AE3
Part Number MXSMBG64AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4059 pcs Datový list MXSMBG64AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13950
1086-13950-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitní @ Frekvence -