MXSMBG54A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG54A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG54A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Datasheety: MXSMBG54A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG54A
Part Number MXSMBG54A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4140 pcs Datový list MXSMBG54A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13929
1086-13929-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.9A Kapacitní @ Frekvence -