MXSMBG26AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG26AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG26AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA
Datasheety: MXSMBG26AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG26AE3
Part Number MXSMBG26AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3976 pcs Datový list MXSMBG26AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 26V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 42.1V
Napětí - porucha (Min) 28.9V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13876
1086-13876-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 14.2A Kapacitní @ Frekvence -