MXLSMLJ7.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ7.5CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMLJ7.5CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Datasheety: MXLSMLJ7.5CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMLJ7.5CA
Part Number MXLSMLJ7.5CA Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 7150 pcs Datový list MXLSMLJ7.5CA.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 8.33V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 7.5V Napětí - Rozdělení DO-214AB
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 3000W (3kW) Napájení - špičkový impuls 232.6A
Polarizace DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12645
1086-12645-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MXLSMLJ7.5CA
Popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 12.9V
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMLJ7.5AE3
MXLSMLJ7.5AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB