MXLSMLJ160CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ160CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMLJ160CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Datasheety: MXLSMLJ160CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMLJ160CA
Part Number MXLSMLJ160CA Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 7070 pcs Datový list MXLSMLJ160CA.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 178V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 160V Napětí - Rozdělení DO-214AB
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 3000W (3kW) Napájení - špičkový impuls 11.6A
Polarizace DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12541
1086-12541-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MXLSMLJ160CA
Popis TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 259V