MXLSMLJ120CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ120CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMLJ120CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Datasheety: MXLSMLJ120CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLSMLJ120CA
Part Number MXLSMLJ120CA Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 6691 pcs Datový list MXLSMLJ120CA.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 133V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 120V Napětí - Rozdělení DO-214AB
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 3000W (3kW) Napájení - špičkový impuls 15.6A
Polarizace DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12513
1086-12513-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MXLSMLJ120CA
Popis TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 193V