MXLSMLG7.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMLG7.5CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Datasheety: MXLSMLG7.5CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMLG7.5CA
Part Number MXLSMLG7.5CA Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 6377 pcs Datový list MXLSMLG7.5CA.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 8.33V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 7.5V Napětí - Rozdělení SMLG (DO-215AB)
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 3000W (3kW) Napájení - špičkový impuls 232.6A
Polarizace DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-12461
1086-12461-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MXLSMLG7.5CA
Popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 12.9V
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMLG75A
MXLSMLG75A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Na skladě: 6670 pcs
Stažení: MXLSMLG75A.pdf
RFQ
MXLSMLG7.0A
MXLSMLG7.0A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB