MXLSMCJLCE90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE90AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJLCE90AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJLCE90AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJLCE90AE3
Part Number MXLSMCJLCE90AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7965 pcs Datový list MXLSMCJLCE90AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 90V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 100V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12310
1086-12310-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 10.3A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMLG100AE3
MXLSMLG100AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Na skladě: 7035 pcs
Stažení: MXLSMLG100AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE9.0A
MXLSMCJLCE9.0A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na skladě: 8041 pcs
Stažení: MXLSMCJLCE9.0A.pdf
RFQ
MXLSMLG100CA
MXLSMLG100CA
Výrobci: Microsemi Corporation
Popis: TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AB
Stažení: MXLSMLG100CA.pdf
MXLSMCJLCE80A
MXLSMCJLCE80A
Popis: TVS DIODE 80V 129V DO214AB
Stažení: MXLSMCJLCE80A.pdf
Popis: TVS DIODE 90V 146V DO214AB