MXLSMCJLCE75AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE75AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJLCE75AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJLCE75AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJLCE75AE3
Part Number MXLSMCJLCE75AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6473 pcs Datový list MXLSMCJLCE75AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12300
1086-12300-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 12.4A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCJLCE7.0AE3
MXLSMCJLCE7.0AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
Na skladě: 6805 pcs
Stažení: MXLSMCJLCE7.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE7.5A
MXLSMCJLCE7.5A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Na skladě: 7727 pcs
Stažení: MXLSMCJLCE7.5A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE8.0AE3
MXLSMCJLCE8.0AE3
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Stažení: MXLSMCJLCE8.0AE3.pdf
MXLSMCJLCE8.0A/TR
MXLSMCJLCE8.0A/TR
Popis: HI REL TVS
Stažení: MXLSMCJLCE8.0A/TR.pdf
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Stažení: MXLSMCJLCE75A.pdf
MXLSMCJLCE7.5AE3
MXLSMCJLCE7.5AE3