MXLSMCJ90CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ90CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ90CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ90CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ90CA
Part Number MXLSMCJ90CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9419 pcs Datový list MXLSMCJ90CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 90V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 100V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-12223
1086-12223-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 10.3A