MXLSMCJ64CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ64CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ64CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ64CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ64CA
Part Number MXLSMCJ64CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9499 pcs Datový list MXLSMCJ64CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-12183
1086-12183-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 14.6A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCJ60AE3
MXLSMCJ60AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Na skladě: 8546 pcs
Stažení: MXLSMCJ60AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ64CAE3
MXLSMCJ64CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 64V 103V DO214AB