MXLSMCJ43A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ43A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ43A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ43A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ43A
Part Number MXLSMCJ43A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9392 pcs Datový list MXLSMCJ43A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 43V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 69.4V
Napětí - porucha (Min) 47.8V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12141
1086-12141-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 21.6A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCJ43AE3
MXLSMCJ43AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB