MXLSMCJ14A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ14A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ14A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ14A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ14A
Part Number MXLSMCJ14A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9615 pcs Datový list MXLSMCJ14A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 14V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 23.2V
Napětí - porucha (Min) 15.6V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12073
1086-12073-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 64.7A Kapacitní @ Frekvence -