MXLSMCG75CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG75CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG75CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG75CA
Part Number MXLSMCG75CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8859 pcs Datový list MXLSMCG75CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11929
1086-11929-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 12.4A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG70AE3
MXLSMCG70AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Na skladě: 9694 pcs
Stažení: MXLSMCG70AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG75AE3
MXLSMCG75AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Na skladě: 7948 pcs
Stažení: MXLSMCG75AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG75CAE3
MXLSMCG75CAE3