MXLSMCG64CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG64CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG64CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG64CA
Part Number MXLSMCG64CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7872 pcs Datový list MXLSMCG64CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11913
1086-11913-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 14.6A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG7.5A
MXLSMCG7.5A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Na skladě: 8127 pcs
Stažení: MXLSMCG7.5A.pdf
RFQ
MXLSMCG60AE3
MXLSMCG60AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Na skladě: 9858 pcs
Stažení: MXLSMCG60AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG64CAE3
MXLSMCG64CAE3
Popis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB