MXLSMCG58CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG58CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG58CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG58CA
Part Number MXLSMCG58CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7247 pcs Datový list MXLSMCG58CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 58V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 93.6V
Napětí - porucha (Min) 64.4V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11897
1086-11897-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG54A
MXLSMCG54A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Na skladě: 8061 pcs
Stažení: MXLSMCG54A.pdf
RFQ
MXLSMCG6.0AE3
MXLSMCG6.0AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 6V 10.3V DO215AB
Na skladě: 8804 pcs
Stažení: MXLSMCG6.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG58CAE3
MXLSMCG58CAE3
Popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB